top of page
oferta
rolety materiałowe
Rolety materiałowe w Rzeszowie

rolety materiałowe

 

Dekorują nasze wnętrze niepowtarzalnym charakterem. Nadają się do wilgotnych miejsc.  Są skuteczną ochroną przeciwsłoneczną. Poprzez odpowiedni wybór materiału możemy osiągnąć efekt całkowitego zaciemnienia. Wyróżniamy dwa typy rolety materiałowej tj. wolnowisząca lub zabudowana w kasetach z prowadnicami.

rolety dzień-noc
Rolety dzień-noc w Rzeszowie

rolety dzień-noc

 

To nowatorskie spojrzenie na gospodarowanie światłem. Innowacyjnością tych systemów jest zastosowanie dwustronnej tkaniny o różnej przepuszczalności światła. Przez odpowiednie ustawienie pasów transparentnych

i zaciemniających, można płynnie regulować stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu. Wykorzystywane w produkcji tkaniny, dzięki swojej lekkości świetnie zastępują tradycyjne firanki. Można je montować zarówno na skrzydle okiennym jak i do ściany czy sufitu.

rolety do okien dachowych
Rolety do okien dachowych w Rzeszowie

rolety do okien dachowych

 

Ich niezwykła funkcjonalność oraz estetyczny wygląd jest zasługą płynnej regulacji położenia tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Rolety dachowe wyposażone są w specjalny system samohamujący, który pozwala nam dowolnie zarządzać osłoną i ustawić ją na dowolnej wysokości.

rolety rzymskie
Rolety rzymskie w Rzeszowie

rolety rzymskie

 

To stylowy i bardzo gustowny sposób na dekorację, a przy tym bardzo funkcjonalny. Podnoszone są za pomocą mechanizmu koralikowego, który zatrzymuje roletę w każdej pozycji. Dzięki rzepom tkaninę można w łatwy sposób zdemontować i uprać. Rolety rzymskie to obecnie wiodący trend w aranżacji okien wśród rolet wewnętrznych.

rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne w Rzeszowie

rolety zewnętrzne

 

Doskonale spełniają swoją rolę o każdej porze roku. Latem chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem, z kolei zimą podnoszą parametry izolacji termicznej, minimalizują utratę ciepła przez okna. Istotną rolą rolet zewnętrznych jest ochrona przed hałasem (w szczególności w pobliżu ruchliwych ulic), włamaniem, wglądem (prywatność oraz komfort w swoich wnętrzach).

żaluzje alu 25mm
Żaluzje aluminiowe 25 mm w Rzeszowie

żaluzje aluminiowe 25 mm

 

Składają się z lameli aluminiowych o szer. 25 mm. Są najpopularniejszą zasłoną przeciwsłoneczną. Niezmiennym atutem żaluzji jest możliwość regulacji dopływu światła do pomieszczenia. Żaluzje te odbijają 98% ciepła i promieni słonecznych. Ich dużym atutem jest bogata gama kolorów i przystępna cena.

żaluzje alu 50 mm
Żaluzje aluminiowe 50 mm Rzeszów

żaluzje aluminiowe 50 mm

 

Składają się z lameli aluminiowych o szer. 50 mm. Są najpopularniejszą zasłoną przeciwsłoneczną. Niezmiennym atutem żaluzji jest możliwość regulacji dopływu światła do pomieszczenia. Żaluzje te odbijają 98% ciepła i promieni słonecznych. Ich dużym atutem jest bogata gama kolorów i przystępna cena.

żaluzje dre 25 mm
żaluzje drewniane w Rzeszowie

żaluzje drewniane 25 mm

 

Składają się z lameli drewnianych o szer. 25 mm. Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Jest to produkt o bardzo wysokim

standardzie wykonania. Dzięki poziomym lamelom z łatwością regulujemy dopływ światła do pomieszczenia. Ich montaż wykonywany jest na skrzydle okiennym na ścianie lub do sufitu.

żaluzje dre 50 mm
Żaluzje drewniane 50 mm Rzeszów

żaluzje drewniane 50 mm

 

Składają się z lameli drewnianych o szer. 50 mm. Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Jest to produkt o bardzo wysokim

standardzie wykonania. Dzięki poziomym lamelom z łatwością regulujemy dopływ światła do pomieszczenia. Ich montaż wykonywany jest na skrzydle okiennymna ścianie lub do sufitu. Żaluzje z lamelami o szer. 50 mm bardzo często montowane są w dużych salonach mieszkalnych, gabinetach, prestiżowych wnętrzach.

żaluzje skórzane
Żaluzje skórzane w Rzeszowie

żaluzje skórzane

 

Składają się z lameli skórzanych o szer 50 mm. Są jedną z najbardziej prestiżowych osłon okiennych oferowanych na rynku. Żaluzje wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości skóry. Lamele powstają w oparciu o aluminiowe listwy które obłożone są skórą. Żaluzje skórzane są bardzo chętnie wykorzystywanew miejscach o charakterze reprezentacyjnym. Oferowana przez nas jakość oraz gama kolorów,  gwarantuje uzyskanie powiewu luksusu  do Państwa wnętrza.

więcej
żaluzje pionowe
Żaluzje pionowe w Rzeszowie

żaluzje pionowe

 

Tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Dzięki bardzo bogatej gamie kolorów, wzorów i faktur można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem

słonecznym. Dając przy tym poczucie komfortu i przytulności.

plisy
Plisy w Rzeszowie

plisy

 

Plisy okienne stanowią elegancką dekorację oraz nowoczesną zasłonę przeciwsłoneczną. Mają zastosowanie we wszystkich rodzajach okien, również nietypowych takich jak np. trapezy, owale, trójkąty. Zawierają system umożliwiający zsuwanie z góry jak i z dołu.  Można je łatwo zdemontować podczas mycia okien lub w celu przepłukania tkaniny, po czym ponownie założyć na okno. Plisy z całą pewnością zapewnią efektowny,

a jednocześnie bardzo praktyczny element Państwa aranżacji.

moskitiery
Moskitiery w Rzeszowie

moskitiery

 

Moskitiery są najskuteczniejszym środkiem zapobiegawczym przeciw uciążliwym owadom. Właściwie niezbędne w każdym pomieszczeniu,

a w szczególności np. w kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni czy łazience.

Rodzaje moskitier :

ramkowe,  drzwiowe otwierane,  drzwiowe przesuwne,  rolowane.

bottom of page